O nás

CENTRUM GENESSISMI je nástupcem Studia alternativní medicíny Genessis. Studio alternativní medicíny Genessis vzniklo jako právní zastřešení praxe Mariana Coufala  který masérskou, léčitelskou a věšteckou činnost vykonával při zaměstnání zeměměřiče. 1.8.2005 odešel od firmy Geometra Opava s.r.o. a začal jako OSVČ provozovat v městečku Litovel malé studio. Jeho činnost byla zprvu v oblasti masáží a počítačové NLS diagnostiky přístrojem Oberon. V průběhu let se rozšířila o výuku Reiki a Shambaly 1024 a v posledních letech na léčení traumat andělskými energiemi v kombinaci s technikou Cesta a Kvantového unášení. 

Marian Coufal  

- zájem o esoteriku začal v 18letech po mystickém zážitku v kostele Sv.Marka v Litovli. Začátky a první učitel známý Uničovský léčitel Vítězslav Kožušník. Na vysoké škole v Brně seznámení s metodou rozšířeného vědomí Psypos a tarotovými kartami. V roce 1997 osudové setkání s RNDr.Jarmilou Riegrovou na jejím semináři v Koutech nad Desnou a zasvěcení do Reiki. V roce 1998 seznámení s litovelským bylinářem Láďou Vitáskem a přes něj s Ing. Věrou Strašilovou a jejím Reiki srdce. Věruška Strašilová  se stává osobním mistrem a zasvěcuje Mariana do tajů masáží a Reiki. V roce 2000 iniciace na mistra učitele Reiki a začátek pořádání vlastních seminářů. Mezitím návštěvy kursů tarotu, studium potravních doplňků a bylin, odblokování vlastní osobnosti pomocí kyneziologie, rodinných konstelací  atp. V roce 2005 opět osudové setkání s vynikající krnovskou astroložkou Janou Tesárkovou a jejím "zázračným" přístrojem na počítačovou NLS diagnostiku zdravotního stavu Biolaz Oberon. S její pomocí byl zrealizován nákup přístroje, a díky jejímu pozitivnímu přístupu k řešení "dětských" bolestí mašinky,  Marian nevzdal první neúspěchy a začal mít po čase spokojené zákazníky. V 2005 založení Studia alternativní medicíny Genessis. V 2011 osudové setkání s Ivou  Andrésovou /nyní Coufalovou/.  V 2012 začátek nové životní cesty.

 

Iva Coufalová /Andrésová/    

 

Jmenuji se Iva Coufalová. Na své cestě životem jsem se setkala s mnoha úžasnými lidmi, kteří mi pomohli a nasměrovali k práci na sobě a pomoci ostatním. Zprostředkovávám lidem pomocí astologie a koučování nadhled v tíživých životních situacích. Pracuji s úžasnými technikami,které jsem všechny na sobě vyzkoušela, jež nenásilnou formou dokáží člověku dát zpětnou vazbu a objektivní pohled na sebe sama a svůj život. Astrologie nám pomůže se zorientovat, v jaké životní lekci se právě nacházíme, co se máme naučit a koučovací techniky nám pomohou si uvědomit, že zodpovědnost za náš život leží v našich rukou. Při mé práci používám Australské květové esence, které jsou úžasným lékem na dnešní dobu....harmonizují naši psychiku, tělo i duši. Dalším úžasným pomocníkem jsou esenciální oleje doTERRA, které přirozeně svojí vůní harmonizují tělo i ducha buď difuzování, nebo příjemnou Aromatouch masáží.

Mým cílem je šťastnější a radostnější život nás všech a následně šťastnější celý svět.

 

Mám samozřejmě i další životní role - jsem ŽENA, MATKA, PARTNERKA, PODNIKATELKA.....

Vždy mne přitahovalo vše tajemné, vše co je mezi nebem a zemí. Navštěvovala jsem různé sebepoznávací a sebezdokonalující kurzy a semináře. V roce 2003 jsem se poprvé setkala s REIKI, následovalo první zasvěcení v Reiki. Od roku 2006 jdu cestou léčení a poznávání zákonitostí života pomocí rodinných konstelací. V roce 2006 jsem se přihlásila na první kursy profesionální astrologie a v letech 2010 a 2011 jsem úspěšně absolvovala školu Transpersonální astrologie známého pražského astrologa Pavla Turnovského a astroložky Martiny Lukáškové. V roce 2012 jsem byla zasvěcena na mistra učitele tradičního Usuiho Reiki a mistra- učitele Shambala 1024 a vyšší.  Pracuji s různými kartami, Andělskými, koučovacími, Tarotem...Dále využívám úžasnou techniku E.F.T. a hlavně svoji INTUICI :-)